Agenda

Wilt u onze tuin bezoeken? Neem dan contact op met ons op.

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
Landleven- Theetuin met Brocanteverkoop
Landleven- Theetuin met Brocanteverkoop
jun 7 hele dag
Brocantemarkt en Theetuin bij de Boergondische Tuijn.  Op zondag 7 juni wordt  bij de Boergondische Tuijn Noordkant 17 St. Anthonis een Brocantemarkt gehouden tussen 11.00 en 17.00 uur. Er is mooi oud servies (Wedgwood, Villeroy & Boch,[...]
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Midzomer Theetuin met aspergeproeverij
Midzomer Theetuin met aspergeproeverij
jun 21 hele dag
Midzomer Theetuin met aspergeproeverij. Op deze Open Tuijndag willen wij het vieren dat het Midzomer is. Wij zijn deze Open Tuijndag dan ook open tot 19.00 uur. Wij willen onze gasten  verwennen met diverse zomerse hapjes uit[...]
22
23
24
25
26
27
28
29
30
jun
7
zo
Landleven- Theetuin met Brocanteverkoop
jun 7 hele dag

Brocantemarkt en Theetuin bij de Boergondische Tuijn. 

Op zondag 7 juni wordt  bij de Boergondische Tuijn Noordkant 17 St. Anthonis een Brocantemarkt gehouden tussen 11.00 en 17.00 uur.

Er is mooi oud servies (Wedgwood, Villeroy & Boch, Spinx, Societe Ceramique Maestricht) , zilver- en glaswerk te koop, o.a. ook uit België, Engeland en Frankrijk. Een gedeelte van de opbrengst gaat naar een goed doel, namelijk de Schoenendoosactie.

De tuin is dan tevens omgetoverd tot een sfeervolle Theetuin, waar men diverse verse kruidenthee ’s en siropen uit de tuin kan nuttigen, maar ook een kopje koffie of cappuccino.

Daarnaast kan men van heerlijke huisgemaakte taarten smullen met fruit uit eigen tuin.

Bij de proeverij kunt u lekkere jams proeven.

 

De entree is gratis, maar als u graag een rondleiding wenst met uitleg over de Kosmosagenda kost dit E 4,50 inclusief een kopje kruidenthee, koffie of cappuccino. Een gedeelte van dit geld gaat ook naar het goede doel.

jun
21
zo
Midzomer Theetuin met aspergeproeverij
jun 21 hele dag

Midzomer Theetuin met aspergeproeverij.

Op deze Open Tuijndag willen wij het vieren dat het Midzomer is.
Wij zijn deze Open Tuijndag dan ook open tot 19.00 uur. Wij willen onze gasten  verwennen met diverse zomerse hapjes uit de Moe’s tuijn en de Boomgaerd.

Zo kan men nog genieten van de laatste verse asperges uit eigen tuin waar wij verschillende lekkere gerechten van hebben gemaakt, zoals amuses, soep, quiches en salades.

Wij verheugen ons erop om u op deze bijzondere Thee-Tuindag te mogen verwennen.

Tot ziens bij de Boergondische Tuijn!

 

 

jul
5
zo
Open Tuijndag met workshopinformatie
jul 5 hele dag

Open Tuijndag met workshopinformatie

 

Op zondag 5 juli  kan men tussen 11.00 en 17.00 uur rondleidingen krijgen en  zich laten informeren  over workshops,  die worden gegeven bij  de Boergondische Tuijn  Noordkant 17 St.Anthonis.

Informatie over de creatieve workshops;  bloemschikken,  dieren schilderen met acrylverf,  vogelhuisjes timmeren, hartenwensschilderijtjes maken,  moodboards maken, creatief wilgentenenvlechten, aquarelleren, houtbewerken.

Tevens kan men uitleg krijgen over de kookworkshops . Voor bijvoorbeeld een vriendinnendag kan men  kiezen uit de volgende kookworkshops; tapasgerechten  maken, quiches bakken, pesto bereiden, verschillende soorten kruidenolie en – azijn maken en een culinair driegangendiner bereiden. Dit alles met verse biologische  producten uit eigen  Moe’stuijn en Boomgaerd .

Verder wordt er uitleg gegeven  over de tuin-gerelateerde workshops;  het opzetten van een  moestuin en over het verwerken van  groenten en fruit op allerlei manieren, zoals inmaken, invriezen, drogen.

De Boergondische Tuijn is dan tevens een Theetuin. Men kan  genieten van allerlei soorten kruidentheeën  uit eigen tuin. zoals  dropthee, vrouwenthee, voorjaarsthee, zomerthee en muntthee.  Uiteraard staan ook de koffie en het huisgemaakte gebak klaar;  rabarber-appeltaart, vlierbloesemtaart, rode bessentaart,  aardbeientaart enz. Daarnaast zijn er ook verschillende soorten soepen, lekkere quiches en broodjes gezond te proeven en bowl van fruit uit eigen moestuin en boomgaard.

Bij de Boergondische Tuijn kan men een rondleiding krijgen door de siertuin ‘Art-boretum, in de Moe’stuijn en kas de Orangerie met meer dan 130 rassen tomatenplanten en allerlei (biologische-) producten proeven uit eigen Moe’stuijn en Boomgaerd.

In de moestuin en boomgaard wordt er gewerkt met de Kosmosagenda van Maria Thun. Aan de hand van de stand van de zon, maan en planeten wordt er gezaaid, bewerkt en geoogst. U kunt er veel verschillende soorten vergeten groenten en fruit vinden. Daarnaast kunt u verschillende kruiden, sla, groenten en meer dan 130 rassen tomatenplanten kopen.

U bent van harte welkom!

aug
16
zo
Klankschalenconcert
aug 16 hele dag

Klankschalenconcert bij de Boergondische Tuijn

 

Op zondag 16 Augustus kunnen bezoekers van de Boergondische Tuijn komen genieten van een bijzonder concert in de tuin.

Magali Grouwstra geeft een aantal keren een klankschalenconcert tussen 11.00 en 17.00 uur op Noordkant 17 in St. Anthonis.

Onder het genot van een lekker kopje koffie of kruidenthee (uit eigen tuin) en huisgemaakt gebak, kan men genieten van de prachtige klanken . Laat u verrassen door de helende klanken van de klankschalen, de gong en de Sjamaanse trom. Wij nemen u mee naar een andere wereld waar u in contact komt met uzelf d.m.v. klank en meditatie. Klankgroep “Edima” gaat dit tuinconcert verzorgen. 

 

Voor belangstellenden worden er rondleidingen verzorgd met uitleg over het werken met de Kosmosagenda en vergeten groenten en fruit voor E 4,50 p.p. kinderen gratis. Na afloop krijgt u een kopje koffie, cappuccino of kruidenthee uit eigen tuin aangeboden. Een gedeelte van de opbrengst gaat naar een goed doel; Schoenendoos.

 

In de Theetuin kan men diverse gerechten proeven,  gemaakt van producten uit de tuin.

 

Tevens zijn er  in de kas de Orangerie  meer dan 130 verschillende rassen tomaten in allerlei kleuren en vormen te bewonderen.

 

sep
13
zo
Open Tuindag met tuinconcert van C’est la Vie
sep 13 hele dag

 

Tuinconcert bij de Boergondische Tuijn

 

Op zondag 13 september geeft zanggroep C’est la Vie uit Rijkevoort meerdere tuinconcerten bij de Boergondische Tuijn, Noordkant 17 te St. Anthonis. Tussen  13.00 en 17.00 uur vinden de optredens plaats  met een Landleven- Zomer-Oogstfeest.

 

Het Rijkevoortse C’est la Vie is opgericht in 1991 en telt ruim twintig leden. Wat ooit begonnen is als klein groepje,  is nu uitgegroeid tot een volwaardig koor dat wekelijks repeteert onder leiding van een dirigente. Door de jaren heen is het repertoire van de zanggroep flink uitgebreid en beslaat het nu verschillende genres, waaronder popmuziek. Hiermee treedt de groep op bij verschillende gelegenheden in Nederland én Duitsland. Dit keer zal de groep onder leiding van Annelies optreden bij de Boergondische Tuijn.

 

De entree is gratis. Wanneer bezoekers een uitgebreide rondleiding wensen met uitleg over de Kosmosagenda kan dit voor E 4,50 inclusief een kopje koffie, thee of kruidenthee. Daarnaast zijn er ook verschillende biologische soepen en hartige versnaperingen te genieten. Een gedeelte hiervan gaat naar het goede doel de Schoendoosactie.

 

 

 

 

 

sep
27
zo
Week van de smaak-markt met expositie gastkunstenaar
sep 27 hele dag

Culinaire Week van de Smaakmarkt met expositie gastkunstenaar.

 

Genieten van de Brabantse gastvrijheid, culinaire verwennerijen en gemoedelijkheid in een bijzondere tuin! Aan een rustig landweggetje in het buitengebied van Sint Anthonis vindt u  ‘de Boergondische Tuijn’ Noordkant 17 5845EX te St.Anthonis.

De Week van de Smaak is een landelijke actie waarbij de smaak centraal staat. Men wil het eten van verse en seizoensgebonden producten promoten.

Tijdens de Week van de Smaakmarkt kan men op zondag  27 september tussen 11.00 en 17.00 uur genieten van verse producten uit eigen tuin en boomgaard. De Boergondische Tuijn serveert dan verschillende smaken huisgemaakte soepen; de Sint Tunnisse Schotse Hooglandersoep, butternutsoep, Coeur de Boeuffetomatensoep, courgettesoep en een vegetarische Dwars dur d’n Hofsoep. Daarnaast bakken ze verschillende smaken taarten, broden, tuinkruidenboters, broodjes gezond en quiches met groenten, fruit en kruiden uit eigen Moe’s tuijn en Boomgaerd. De  alcoholvrije bowl uit de Boomgaerd behoort tot de favorieten. Verder kan men verschillende smaken kruidentheeën uit eigen tuin, jams, confituren en siropen proeven.

Voor belangstellenden wordt er een uitgebreide rondleiding verzorgd met uitleg over het werken met de Kosmosagenda.

Verder is er in de tuin een expositie van een gastkunstenaar.

U bent van harte welkom op zondag 27 september tijdens de Week van de Smaakmarkt!

okt
15
do
Bloemschikworkshop
okt 15 hele dag

Op 15 en 17 oktober wordt er bij de Boergondische Tuijn Noordkant 17 in St. Anthonis  een bloemschikworkshop georganiseerd. .

Deelnemers worden op donderdag  om 19.00 uur en op zaterdag om 14.00 uur ontvangen in een sfeervolle ambiance met een soepenbuffet, verse tuinkruidenboters en verschillende smaken brood.

Aansluitend start de bloemschikworkshop.

Onder deskundige begeleiding gaat men een prachtig herfstbloemstuk maken.

Vervolgens kan men genieten van Dwars dur d’n Hof-buffet met quiches en salades , bereidt met zoveel mogelijk verse biologische producten uit eigen moestuin.

Leuk om dit samen met vriendinnen, collega’s of zussen te doen!

 Totale kosten bedragen 35,- euro per persoon.

 

okt
17
za
Bloemschikworkshop
okt 17 hele dag

Op 15 en 17 oktober wordt er bij de Boergondische Tuijn Noordkant 17 in St. Anthonis  een bloemschikworkshop georganiseerd. .

Deelnemers worden op donderdag  om 19.00 uur en op zaterdag om 14.00 uur ontvangen in een sfeervolle ambiance met een soepenbuffet, verse tuinkruidenboters en verschillende smaken brood.

Aansluitend start de bloemschikworkshop.

Onder deskundige begeleiding gaat men een prachtig herfstbloemstuk maken.

Vervolgens kan men genieten van Dwars dur d’n Hof-buffet met quiches en salades , bereidt met zoveel mogelijk verse biologische producten uit eigen moestuin.

Leuk om dit samen met vriendinnen, collega’s of zussen te doen!

Totale kosten bedragen 35,- euro per persoon.

dec
14
ma
Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea
dec 14 hele dag

Kerst-Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea

Op  14 t/m 18 december geven wij een bloemschikworkshop van 14.00 uur tot 17.00 uur.

We gaan een prachtig Kerstbloemstuk maken met zoveel mogelijk natuurlijke materialen waar u niet alleen tijdens de Kerst maar ook daarna nog lang van kunt genieten.

We sluiten af met een overheerlijke uitgebreide Kerst-High-Tea!

U bent van harte welkom!

De kosten zijn E35,- inclusief alle materialen en de uitgebreide Kerst-High-tea.

Graag opgeven vóór 10 december.

 

Tot ziens!

 

dec
16
wo
Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea
dec 16 hele dag

Kerst-Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea

Op  14 t/m 18 december geven wij een bloemschikworkshop van 14.00 uur tot 17.00 uur.

We gaan een prachtig Kerstbloemstuk maken met zoveel mogelijk natuurlijke materialen waar u niet alleen tijdens de Kerst maar ook daarna nog lang van kunt genieten.

We sluiten af met een overheerlijke uitgebreide Kerst-High-Tea!

U bent van harte welkom!

De kosten zijn E35,- inclusief alle materialen en de uitgebreide Kerst-High-tea.

Graag opgeven vóór 10 december.

 

Tot ziens!

 

dec
17
do
Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea
dec 17 hele dag

Kerst-Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea

Op  14 t/m 18 december geven wij een bloemschikworkshop van 14.00 uur tot 17.00 uur.

We gaan een prachtig Kerstbloemstuk maken met zoveel mogelijk natuurlijke materialen waar u niet alleen tijdens de Kerst maar ook daarna nog lang van kunt genieten.

We sluiten af met een overheerlijke uitgebreide Kerst-High-Tea!

U bent van harte welkom!

De kosten zijn E35,- inclusief alle materialen en de uitgebreide Kerst-High-tea.

Graag opgeven vóór 10 december.

 

Tot ziens!

 

dec
18
vr
Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea
dec 18 hele dag

Kerst-Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea

Op  14 t/m 18  december geven wij een bloemschikworkshop van 14.00 uur tot 17.00 uur.

We gaan een prachtig Kerstbloemstuk maken met zoveel mogelijk natuurlijke materialen waar u niet alleen tijdens de Kerst maar ook daarna nog lang van kunt genieten.

We sluiten af met een overheerlijke uitgebreide Kerst-High-Tea!

U bent van harte welkom!

De kosten zijn E35,- inclusief alle materialen en de uitgebreide Kerst-High-tea.

Graag opgeven vóór 10 december.

 

Tot ziens!

 

mrt
14
ma
Paasbloemschikworkshop met high-tea (op meerdere dagen)
mrt 14 hele dag

Workshop bloemschikken bij de Boergondische Tuijn.

De workshops worden gegeven op:

Maandag 14 maart, woensdag 16 maart ,maandag21 maart, woensdag23 en vrijdag 25 maart.

Wij willen  u van harte uitnodigen om deel te nemen aan onze Bloemschikworkshop!

Samen met uw vriendinnen, zussen, buurvrouwen of collega’s kunt u deelnemen aan deze workshop en bieden wij u een gezellige en lekkere middag aan.

Zoals u van ons gewend bent proberen wij samen met u weer een prachtig natuurlijk Paasbloemstuk te maken.

Bij binnenkomst verwelkomen wij u met een heerlijk kopje koffie, kruidenthee uit eigen tuin of cappuccino met wat lekkers erbij.

Daarna starten we met de bloemschikworkshop. Voor wie belangstelling heeft kan daarna een rondje door de Boergondische Tuijn maken. Vele bloesemknoppen staan al op springen en beloven een heerlijke geur te verspreiden tijdens uw rondwandeling.

Na afloop staat er voor u een uitgebreide Paas-High-Tea klaar waar u naar hartenlust van mag smullen!

Wij verheugen ons erop om u te verwelkomen bij de Boergondische Tuijn!

Voor uw deelname aan de Paasbloemschikworkshop inclusief de uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea vragen wij E 42,50,- p.p.

U kunt zich opgeven via:

info@deboergondischetuijn.nl  of    06-14330453

 

 

 

 

 

Paasbloemschikworkshop met high-tea (op meerdere dagen)
mrt 14 hele dag

Workshop bloemschikken bij de Boergondische Tuijn.

De workshops worden gegeven op:

Maandag 14 maart, woensdag 16 maart ,maandag21 maart, woensdag23 en vrijdag 25 maart.

Wij willen  u van harte uitnodigen om deel te nemen aan onze Bloemschikworkshop!

Samen met uw vriendinnen, zussen, buurvrouwen of collega’s kunt u deelnemen aan deze workshop en bieden wij u een gezellige en lekkere middag aan.

Zoals u van ons gewend bent proberen wij samen met u weer een prachtig natuurlijk Paasbloemstuk te maken.

Bij binnenkomst verwelkomen wij u met een heerlijk kopje koffie, kruidenthee uit eigen tuin of cappuccino met wat lekkers erbij.

Daarna starten we met de bloemschikworkshop. Voor wie belangstelling heeft kan daarna een rondje door de Boergondische Tuijn maken. Vele bloesemknoppen staan al op springen en beloven een heerlijke geur te verspreiden tijdens uw rondwandeling.

Na afloop staat er voor u een uitgebreide Paas-High-Tea klaar waar u naar hartenlust van mag smullen!

Wij verheugen ons erop om u te verwelkomen bij de Boergondische Tuijn!

Voor uw deelname aan de Paasbloemschikworkshop inclusief de uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea vragen wij E 42,50,- p.p.

U kunt zich opgeven via:

info@deboergondischetuijn.nl  of    06-14330453

 

 

 

 

 

mei
5
do
Open Tuindag met moestuinplantenmarkt
mei 5 hele dag

Open Tuindag met rondleidingen en een grote moestuinplantenmarkt.

 

Vroeg in de lente starten wij  met het zaaien van diverse kruiden, groenten en fruit in onze kas.

We hebben dit jaar een nog  groter assortiment.

Zo worden er meer dan 130 verschillende rassen tomaten gezaaid.

Daarnaast hebben we meer dan 10 soorten paprikaplanten, en zeer veel verschillende soorten vergeten groenten, sla, kruiden, aubergines, pompoenen, kolen, courgettes enz.

U kunt al deze verschillende rassen aanschouwen tijdens een rondleiding maar natuurlijk ook kopen voor eigen gebruik.

 

U bent van harte welkom tussen 11.00  en 1700 uur.

 

Tot ziens bij de Boergondische Tuijn

mei
7
za
Open Tuindag met moestuinplantenmarkt
mei 7 hele dag

Open Tuindag met rondleidingen en een grote moestuinplantenmarkt.

 

Vroeg in de lente starten wij  met het zaaien van diverse kruiden, groenten en fruit in onze kas.

We hebben dit jaar een nog  groter assortiment.

Zo worden er meer dan 130 verschillende rassen tomaten gezaaid.

Daarnaast hebben we meer dan 10 soorten paprikaplanten, en zeer veel verschillende soorten vergeten groenten, sla, kruiden, aubergines, pompoenen, kolen, courgettes enz.

U kunt al deze verschillende rassen aanschouwen tijdens een rondleiding maar natuurlijk ook kopen voor eigen gebruik.

 

U bent van harte welkom tussen 11.00  en 1700 uur.

 

Tot ziens bij de Boergondische Tuijn

mei
8
zo
Open Tuindag met moestuinplantenmarkt
mei 8 hele dag

Open Tuindag met rondleidingen en een grote moestuinplantenmarkt.

 

Vroeg in de lente starten wij  met het zaaien van diverse kruiden, groenten en fruit in onze kas.

We hebben dit jaar een nog  groter assortiment.

Zo worden er meer dan 130 verschillende rassen tomaten gezaaid.

Daarnaast hebben we meer dan 10 soorten paprikaplanten, en zeer veel verschillende soorten vergeten groenten, sla, kruiden, aubergines, pompoenen, kolen, courgettes enz.

U kunt al deze verschillende rassen aanschouwen tijdens een rondleiding maar natuurlijk ook kopen voor eigen gebruik.

 

U bent van harte welkom tussen 11.00  en 1700 uur.

 

Tot ziens bij de Boergondische Tuijn

mei
29
zo
Brocantemarkt en Theetuin.
mei 29 hele dag

Op zondag  29 mei wordt  bij de Boergondische Tuijn Noordkant 17 St. Anthonis een Brocantemarkt gehouden tussen 11.00 en 17.00 uur.

Er is mooi oud servies (Wedgwood, Villeroy & Boch, Spinx, Societe Ceramique Maestricht) , zilver- en glaswerk te koop, o.a. ook uit België, Engeland en Frankrijk.

 De tuin is dan tevens omgetoverd tot een sfeervolle Theetuin, waar men diverse verse kruidenthee ’s en siropen uit de tuin kan nuttigen, maar ook een kopje koffie of cappuccino.

Verder kan men smullen van heerlijke huisgemaakte quiches en taarten  met fruit uit eigen tuin.

 De entree is gratis, maar als u graag een rondleiding wenst met uitleg over de Kosmosagenda kost dit E 4,50 inclusief een kopje kruidenthee, koffie of cappuccino.

Een gedeelte van de opbrengst van deze dag  gaat naar het goede doel namelijk de Schoenendoosactie.

jul
10
zo
Expositie Liesbet Willems Kranz met kunst- en brocantemarkt.
jul 10 hele dag

Expositie gastkunstenaar met kunst- en brocantemarkt bij de Boergondische Tuijn op zondag 10 juli

Op zondag 10 juli vindt er bij de Boergondische Tuijn Noordkant 17 St. Anthonis van 11.00 tot 17.00 uur een expositie plaats van gastkunstenaar Liesbet Willems Kranz met een brocantemarkt.

Liesbet Willems Kranz is geboren in Boxmeer, woonachtig in Heijen en is lid van het Niers Kunst Collectief.

Na 42 jaar in het onderwijs te hebben gewerkt, is Liesbet met veel passie gaan schilderen.

De schilderijen van Liesbet zijn uitgevoerd in acrylverf op doek, met een ondergrond van zand en papier. Ze maakt gebruik van een breed scala aan kleuren. De schilderijen zijn figuratief met abstraherende elementen. Haar inspiratie haalt ze uit de natuur.

Daarnaast creëert Liesbet ook diverse collages. Hiervoor gebruikt ze materialen als katoen, papier, stof, zand, haak-en breiwerk, kralen enz. Door te knippen, selecteren, schikken, plakken en smeren ontstaat uit vele kleine deeltjes het grote geheel. Kleuren zijn bepalend voor haar werk. Er zit geen verhaal achter. Ze maakt gewoon graag mooie dingen en hoopt dat anderen deze ook mooi vinden.

Van het werk van Liesbet is een gedeelte figuratief en een gedeelte abstract.

De herkenning komt dan niet tot uiting door de gerealiseerde vormgeving maar door de eigenschappen of emoties die het werk uitstraalt. Compositie, beweging en ritme zijn elementen die haar erg aanspreken. Mensen, dieren en de natuur staan centraal in haar werk. Dingen om haar heen of persoonlijke ervaringen zijn voor haar uitgangspunt en inspiratiebron.

Tevens is er een brocantemarkt waar men kunst, mooi oud servies (Wedgwood, Villeroy & Boch, Spinx, Societe Ceramique Maestricht) en zilver- en glaswerk o.a. uit België, Engeland en Frankrijk kan vinden.

De tuin is omgetoverd tot een sfeervolle Theetuin, waar men diverse verse smaken kruidenthee en siropen uit de tuin kan nuttigen, maar ook een kopje koffie of cappuccino.

Verder kan men smullen  van heerlijke huisgemaakte quiches en taarten met fruit uit eigen tuin.

De entree is gratis, maar als u graag een rondleiding wenst met uitleg over de Kosmosagenda kost dit E 4,50 inclusief een kopje kruidenthee, koffie of cappuccino.

Een gedeelte van de opbrengst gaat naar het goede doel namelijk de Schoenendoosactie.

www.deboergondischetuijn.nl

 

 

 

aug
28
zo
Muzikale theetuin met brocantemarkt.
aug 28 hele dag

Op zondag 28 augustus  kunnen bezoekers genieten bij de Boergondische Tuijn Noordkant 17 St. Anthonis tussen 11.00 en 17.00 uur van een muzikale theetuin met een tomatenproeverij.

Dit jaar worden er bij de Boergondische Tuijn in de Orangerie meer dan 135 verschillende rassen tomaten gekweekt.

Bezoekers kunnen  deze tomaten komen proeven in allerlei kleuren, geuren en smaken in de theetuin onder het genot van live muziek. Een driemansformatie zorgt voor sfeervolle luistermuziek.

Daarnaast is er een kleine brocantemarkt rondom de Brocanterie waar men kunst,  mooi oud servies (Wedgwood, Villeroy & Boch, Spinx, Societe Ceramique Maestricht) , zilver- en glaswerk te koop, o.a. ook uit België, Engeland en Frankrijk kan vinden. 

De tuin is dan tevens omgetoverd tot een sfeervolle Theetuin, waar men diverse gerechten kan proeven bereidt met de tomaten uit de Orangerie zoals tomatenjam, -soep, -tapenade, -quiche, -sap, – boter, naast de Dwars dur d’n Hof-soep, kruidenthee ’s en siropen uit de tuin, maar ook een kopje koffie of cappuccino.

Daarnaast kan men van heerlijke huisgemaakte quiches smullen en taarten  met fruit uit eigen tuin.

 

De entree is gratis, maar als u graag een rondleiding wenst met uitleg over de Kosmosagenda kost dit E 4,50 inclusief een kopje kruidenthee, koffie of cappuccino.

Een gedeelte van de opbrengst gaat naar een goed doel, namelijk de Schoenendoosactie.

 

dec
12
ma
Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea
dec 12 – dec 23 hele dag

Kerst-Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea

Op  12, 14,16,19,21 en 23  december geven wij een bloemschikworkshop van 15.00 uur tot 18.00 uur.

14 december en 16 december zijn al volgeboekt!

We gaan een prachtig Kerstbloemstuk maken met zoveel mogelijk natuurlijke materialen waar u niet alleen tijdens de Kerst maar ook daarna nog lang van kunt genieten.

We sluiten af met een overheerlijke uitgebreide zoete en hartige Kerst-High-Tea bereidt met zoveel mogelijk verse biologische producten uit eigen tuin!

U bent van harte welkom!

De kosten zijn E39,95  inclusief alle materialen en de uitgebreide Kerst-High-tea.

Graag opgeven vóór 10 december.

dec
14
wo
Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea
dec 14 @ 14:00 – 17:00

Kerst-Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea

Op  12, 14,16,19,21 en 23  december geven wij een bloemschikworkshop van 15.00 uur tot 18.00 uur.

14 december en 16 december zijn al volgeboekt!

We gaan een prachtig Kerstbloemstuk maken met zoveel mogelijk natuurlijke materialen waar u niet alleen tijdens de Kerst maar ook daarna nog lang van kunt genieten.

We sluiten af met een overheerlijke uitgebreide zoete en hartige Kerst-High-Tea bereidt met zoveel mogelijk verse biologische producten uit eigen tuin!

U bent van harte welkom!

De kosten zijn E39,95  inclusief alle materialen en de uitgebreide Kerst-High-tea.

Graag opgeven vóór 10 december.

dec
16
vr
Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea
dec 16 hele dag

Kerst-Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea

Op  12, 14,16,19,21 en 23  december geven wij een bloemschikworkshop van 15.00 uur tot 18.00 uur.

14 december en 16 december zijn al volgeboekt!

We gaan een prachtig Kerstbloemstuk maken met zoveel mogelijk natuurlijke materialen waar u niet alleen tijdens de Kerst maar ook daarna nog lang van kunt genieten.

We sluiten af met een overheerlijke uitgebreide zoete en hartige Kerst-High-Tea bereidt met zoveel mogelijk verse biologische producten uit eigen tuin!

U bent van harte welkom!

De kosten zijn E39,95  inclusief alle materialen en de uitgebreide Kerst-High-tea.

Graag opgeven vóór 10 december.

 

dec
19
ma
Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea
dec 19 hele dag

Kerst-Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea

Op  12, 14,16,19,21 en 23  december geven wij een bloemschikworkshop van 15.00 uur tot 18.00 uur.

14 december en 16 december zijn al volgeboekt!

We gaan een prachtig Kerstbloemstuk maken met zoveel mogelijk natuurlijke materialen waar u niet alleen tijdens de Kerst maar ook daarna nog lang van kunt genieten.

We sluiten af met een overheerlijke uitgebreide zoete en hartige Kerst-High-Tea bereidt met zoveel mogelijk verse biologische producten uit eigen tuin!

U bent van harte welkom!

De kosten zijn E39,95  inclusief alle materialen en de uitgebreide Kerst-High-tea.

Graag opgeven vóór 10 december.

dec
21
wo
Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea
dec 21 hele dag

Kerst-Bloemschikworkshop met een Kerst-High-Tea

Op  12, 14,16,19,21 en 23  december geven wij een bloemschikworkshop van 15.00 uur tot 18.00 uur.

14 december en 16 december zijn al volgeboekt!

We gaan een prachtig Kerstbloemstuk maken met zoveel mogelijk natuurlijke materialen waar u niet alleen tijdens de Kerst maar ook daarna nog lang van kunt genieten.

We sluiten af met een overheerlijke uitgebreide zoete en hartige Kerst-High-Tea bereidt met zoveel mogelijk verse biologische producten uit eigen tuin!

U bent van harte welkom!

De kosten zijn E39,95  inclusief alle materialen en de uitgebreide Kerst-High-tea.

Graag opgeven vóór 10 december.

apr
4
di
Paasbloemschikworkshop met high-tea
apr 4 hele dag

Workshop bloemschikken met high-tea.

 

Wij willen  u van harte uitnodigen om deel te nemen aan onze Bloemschikworkshop!

Samen met uw vriendinnen, zussen, buurvrouwen of collega’s kunt u deelnemen aan deze workshop en bieden wij u een gezellige en lekkere middag aan.

Zoals u van ons gewend bent proberen wij samen met u weer een prachtig natuurlijk Paasbloemstuk te maken.

Bij binnenkomst verwelkomen wij u met welkomstdrankje met wat lekkers erbij.

Daarna starten we met de bloemschikworkshop. Aansluitend is er een rondleiding door de Boergondische Tuijn. Vele bloesemknoppen staan al op springen en beloven een heerlijke geur te verspreiden tijdens uw rondwandeling.

Na afloop staat er voor u een uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea klaar, bereidt met zoveel mogelijk producten uit eigen tuin, waar u naar hartenlust van mag smullen!

De workshop is van 14.30 tot 17.30 uur.

Wij verheugen ons erop om u te verwelkomen bij de Boergondische Tuijn!

Voor uw deelname aan de Paasbloemschikworkshop inclusief de uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea vragen wij E 39,95,- p.p.

U kunt zich opgeven via:

info@deboergondischetuijn.nl  of    06-14330453

 

 

 

 

 

apr
5
wo
Paasbloemschikworkshop met high-tea
apr 5 hele dag

Workshop bloemschikken met high-tea.

 

Wij willen  u van harte uitnodigen om deel te nemen aan onze Bloemschikworkshop!

Samen met uw vriendinnen, zussen, buurvrouwen of collega’s kunt u deelnemen aan deze workshop en bieden wij u een gezellige en lekkere middag aan.

Zoals u van ons gewend bent proberen wij samen met u weer een prachtig natuurlijk Paasbloemstuk te maken.

Bij binnenkomst verwelkomen wij u met welkomstdrankje met wat lekkers erbij.

Daarna starten we met de bloemschikworkshop. Aansluitend is er een rondleiding door de Boergondische Tuijn. Vele bloesemknoppen staan al op springen en beloven een heerlijke geur te verspreiden tijdens uw rondwandeling.

Na afloop staat er voor u een uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea klaar, bereidt met zoveel mogelijk producten uit eigen tuin, waar u naar hartenlust van mag smullen!

De workshop is van 14.30 tot 17.30 uur.

Wij verheugen ons erop om u te verwelkomen bij de Boergondische Tuijn!

Voor uw deelname aan de Paasbloemschikworkshop inclusief de uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea vragen wij E 39,95,- p.p.

U kunt zich opgeven via:

info@deboergondischetuijn.nl  of    06-14330453

 

 

 

 

 

apr
6
do
Paasbloemschikworkshop met high-tea
apr 6 hele dag

Workshop bloemschikken met high-tea.

 

Wij willen  u van harte uitnodigen om deel te nemen aan onze Bloemschikworkshop!

Samen met uw vriendinnen, zussen, buurvrouwen of collega’s kunt u deelnemen aan deze workshop en bieden wij u een gezellige en lekkere middag aan.

Zoals u van ons gewend bent proberen wij samen met u weer een prachtig natuurlijk Paasbloemstuk te maken.

Bij binnenkomst verwelkomen wij u met welkomstdrankje met wat lekkers erbij.

Daarna starten we met de bloemschikworkshop. Aansluitend is er een rondleiding door de Boergondische Tuijn. Vele bloesemknoppen staan al op springen en beloven een heerlijke geur te verspreiden tijdens uw rondwandeling.

Na afloop staat er voor u een uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea klaar, bereidt met zoveel mogelijk producten uit eigen tuin, waar u naar hartenlust van mag smullen!

De workshop is van 14.30 tot 17.30 uur.

Wij verheugen ons erop om u te verwelkomen bij de Boergondische Tuijn!

Voor uw deelname aan de Paasbloemschikworkshop inclusief de uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea vragen wij E 39,95,- p.p.

U kunt zich opgeven via:

info@deboergondischetuijn.nl  of    06-14330453

 

 

 

 

 

apr
8
za
Paasbloemschikworkshop met high-tea
apr 8 hele dag

Workshop bloemschikken met high-tea.

 

Wij willen  u van harte uitnodigen om deel te nemen aan onze Bloemschikworkshop!

Samen met uw vriendinnen, zussen, buurvrouwen of collega’s kunt u deelnemen aan deze workshop en bieden wij u een gezellige en lekkere middag aan.

Zoals u van ons gewend bent proberen wij samen met u weer een prachtig natuurlijk Paasbloemstuk te maken.

Bij binnenkomst verwelkomen wij u met welkomstdrankje met wat lekkers erbij.

Daarna starten we met de bloemschikworkshop. Aansluitend is er een rondleiding door de Boergondische Tuijn. Vele bloesemknoppen staan al op springen en beloven een heerlijke geur te verspreiden tijdens uw rondwandeling.

Na afloop staat er voor u een uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea klaar, bereidt met zoveel mogelijk producten uit eigen tuin, waar u naar hartenlust van mag smullen!

De workshop is van 14.30 tot 17.30 uur.

Wij verheugen ons erop om u te verwelkomen bij de Boergondische Tuijn!

Voor uw deelname aan de Paasbloemschikworkshop inclusief de uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea vragen wij E 39,95,- p.p.

U kunt zich opgeven via:

info@deboergondischetuijn.nl  of    06-14330453

 

 

 

 

 

apr
10
ma
Paasbloemschikworkshop met high-tea
apr 10 hele dag

Workshop bloemschikken met high-tea.

 

Wij willen  u van harte uitnodigen om deel te nemen aan onze Bloemschikworkshop!

Samen met uw vriendinnen, zussen, buurvrouwen of collega’s kunt u deelnemen aan deze workshop en bieden wij u een gezellige en lekkere middag aan.

Zoals u van ons gewend bent proberen wij samen met u weer een prachtig natuurlijk Paasbloemstuk te maken.

Bij binnenkomst verwelkomen wij u met welkomstdrankje met wat lekkers erbij.

Daarna starten we met de bloemschikworkshop. Aansluitend is er een rondleiding door de Boergondische Tuijn. Vele bloesemknoppen staan al op springen en beloven een heerlijke geur te verspreiden tijdens uw rondwandeling.

Na afloop staat er voor u een uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea klaar, bereidt met zoveel mogelijk producten uit eigen tuin, waar u naar hartenlust van mag smullen!

De workshop is van 14.30 tot 17.30 uur.

Wij verheugen ons erop om u te verwelkomen bij de Boergondische Tuijn!

Voor uw deelname aan de Paasbloemschikworkshop inclusief de uitgebreide zoete en hartige Paas-High-Tea vragen wij E 39,95,- p.p.

U kunt zich opgeven via:

info@deboergondischetuijn.nl  of    06-14330453