Wilt u onze tuin bezoeken? Neem dan contact op met ons op.
ma | di | wo | do | vr | za | zo |
---|---|---|---|---|---|---|
Bijzondere moestuinplantenmarkt Bijzondere moestuinplantenmarkt mei 3 hele dag Bijzondere moestuinplantenmarkt bij de Boergondische Tuijn in St. Anthonis Op zaterdag 3, zondag 4 en zaterdag 10 mei houdt de Boergondische Tuijn tussen 11.00 en 17.00 uur een grote bijzondere Moestuinplantenmarkt. Dit jaar zijn er[...] | Bijzondere moestuinplantenmarkt Bijzondere moestuinplantenmarkt mei 4 hele dag Bijzondere moestuinplantenmarkt bij de Boergondische Tuijn in St. Anthonis Op zaterdag 3, zondag 4 en zaterdag 10 mei houdt de Boergondische Tuijn tussen 11.00 en 17.00 uur een grote bijzondere Moestuinplantenmarkt. Dit jaar zijn er[...] | |||||
Bijzondere moestuinplantenmarkt Bijzondere moestuinplantenmarkt mei 10 hele dag Bijzondere moestuinplantenmarkt bij de Boergondische Tuijn in St. Anthonis Op zaterdag 3, zondag 4 en zaterdag 10 mei houdt de Boergondische Tuijn tussen 11.00 en 17.00 uur een grote bijzondere Moestuinplantenmarkt. Dit jaar zijn er[...] | ||||||
De eerste Open Tuinendag van de Boergondische Tuijn
de Boergondische Tuijn staat bij het Schaapscheerdersfeest. Meer informatie:
Schaapscheerdersfeest in Sint Anthonis
Een heerlijk dagje uit in de natuur voor het hele gezin!!
De tweede zondag in juni vindt normaal het jaarlijkse Schaapscheerdersfeest plaats rondom de schaapskooi in de boswachterij van Sint Anthonis. Een sfeervol evenement dat niet meer weg te denken is in de natuurschoonrijke gemeente Sint Anthonis.
De Stichting Het Schaap van de Sint Tunnisse Heide en Staatsbosbeheer, in samenwerking met Scouting St. Patrick, heten u dan ook van harte welkom tussen 12.00 en 18.00 uur.
Landelijke Open Dagen Groei en Bloei Open Tuin met Theetuin
Landelijke Open Dagen Groei en Bloei Open Tuin met Theetuin
Open Tuin Zomer-Oogstfeest met Theetuin en tuinconcert
Boergondische culinaire markt